Kuaför Burak Karakaya Hizmetleri

Damat Tıraşı Saç Modelleri


Damat tıraşı saç modelleri, geleneksel olsa da yıllara göre değişim göstermiştir. Eskiden olduğu gibi tekdüze damat tıraşı artık günümüzde kalmadı. Bu kapsamda; damat tıraşı saç modelleri için pek çok seçenek mevcuttur. Tertemiz yüzlü kısa saçlı damatlar artık yok denecek kadar azdır. Herkes düğününde de kendi tarzını koruyarak özellikle kirli sakallı ve dağınık saçlı olmayı tercih etmektedir. Aslında herkes en özel gününde ve en mutlu gününde en rahat hissettiği kendine en çok yakıştırdığı gibi olmak ister. Uzun saç kısa saç hepsi birer seçimdir. Ancak dikkat edilmesi gereken belli hususlar vardır. Bunlar da bugünün çok önemli ve özel olduğu kadar yıllar sonra dönüp dönüp bakılacak anılar birikeceği olduğudur. Bugünün anılarına dönüp baktıkça pişman olmayacağınız modeller ve seçimler yapmalısınız. Damatlığınıza ve geline uyumlu olmalısınız. 2022 damat tıraşı modelleri için bizlerden randevu alabilirsiniz.


Damat Tıraşı Saç Modelleri

Damatlara Saç Modelleri Hakkında Tüyolar

Damat tıraşı saç modellerini gelinin saçı kadar önemli olduğunu hatırlatmakta fayda vardır. Damat saç modelinin sakal ile uyumlu olması gerektiği kadar gelin ve gelinliği saç modeli ve damatlık ile de uyumlu olması gerekmektedir. Seçmiş olduğunuz modeller ile aranızdaki uyumu mutlaka ver benze danışmanınıza fayda vardır. Öncelikli olarak artık jöle kullanım devrinin bittiğini bilmenizde fayda vardır. Jöle saçları sert ve parlak gösterdiği için kalitesiz bir imaj çizmek ile beraber gösterişten de uzaktır. Uzun saçlı damatların fön çektirmesi olağan bir durumdur.

Doğal ve karışık duran saçlara göre damat tıraşı saç modelleri 2022, saçların toplanması ve düzleştirilmesi daha düzgün bir imaj oluşturabilir. Herhangi bir modelle ilgili karar verdiğiniz zaman mutlaka düğünden önce prova etmeniz ve tarzınıza uygun olup olmadığını belirlemeniz gerekmektedir. Trend ve moda olanı yakalamak uğruna kendinize yakışmayan bir seçim yapmak sizi hem özel gününüzde hem de daha İlerleyen dönemlerde üzeceğini için oldukça Titiz davranmanız gerekmektedir.

Damat Tıraşı Modellerinde Mutlaka Bilmeniz Gerekenler

Damat tıraşı esnasında mutlaka dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar vardır. Ayrıca damat tıraşı saç modelleri 2022 kapsamında, öncelikli olarak tarzınızın dışına çıkmayınız ve eğer çıkma planınız var ise de bunun provasını daha önceden yapınız. Uzun saçlarınız var ise fönlü kullanınız. Düğün konseptinin dışına çıkmaktansa tüm konsept içi kadar sizde ortama uyumlu olmayı seçiniz.

İletişim Bilgileri

Adres

MUSTAFA KEMAL PAŞA BULVARI NO: 103/C GÜL APT. ZEMİN KAT D: 1 YÜREĞİR / ADANA

Telefon

0538 636 47 86

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 20:00