Kuaför Burak Karakaya

Burak Karakaya Kimdir?

burak karakaya

Burak karakaya 1988 10 kasım Adana Ceyhan doğumludur. 1998 yılın da çok küçük yaşta Sarıçam mahallesinde 2 koltuklu bir berber dükkanında çırak olarak berberlik mesleğine giriş yapmıştır. Küçük yaşta edindiği tecrübeler ile hem okul hayatına hemde mesleki gelişimine devam etmiştir. Liseyi bitirdikten sonra 4 yıl boyunca farklı kuaför salonlarında hizmetlerine devam etmiştir. 2009 yılından askerlik görevini bitirdikten sonra yine bir kuaför salonunun açılışında bulunmuş 1 yıl kalfalık görevi yapmıştır. Oradan ayrıldıktan sonra kendi çıraklık yaptığı mahallesine geri dönüp 8 yıl kendi dükkanında işletmecilik yapmıştır. 2018 nisan ayında Osman balcı MASTER CLASS eğitimi için Antalya'da bulunmuş salon yönetimi, personel yönetimi, müşteri ilişkileri, boya ve renklendirme eğitimini başarı ile tamamlayıp mesleğini daha ileri seviyelere taşımak için fikir sahibi olup çalışmalara başlamıştır. Bu eğitim sonrasında hizmetlerine daha fazla kaliteyi ön plana çıkarmak ve gelişimin sürekli olduğuna inanarak mesleğindeki tüm eğitimlere sürekli olarak katılmaya karar vermiştir.

İletişim
Pazartesi - Cumartesi 09.00 AM - 21.00 PM
Pazar Kapalı
lakasyon icon Mustafa Kemal Paşa Blv. No: 103/C Gül apt. Z. kat D: 1 Yüreğir / ADANA
telefon icon 0538 636 47 86

2019 nisan ayın da kendi mahallesinde kendini ispatladığını düşünüp ordan çıkıp semtin Yıldızı olmak için 4 koltuklu bir salon açmaya karar vermiştir ve aynı yıl içerisinde. 7 Temmuz da ANKARA da Menderes bayır makina kullanma tekniklerini YÜCEL ÖLMEZKAYA (andis) makina kullanım ve ingiliz saç kesim tekniklerin eğitimini almıştır


Kuaför Burak Karakaya 76 ülkede geçerli pivotpoint teknik kesim bilgilerini SİNAN ERGÜN'den 26-27 Ağustos ayında metamen ve 2-3 Aralık ta trend collection bay bayan kesim eğitimine 2. kez katılıp belge almaya hak kazanmıştır.


14-17 ekim arasında yine Antalya'da KADİR ALKAN Anatomik saç kesim eğitimini alıp çok sevdiği memleketi Adana'ya anatomik saç kesimini ve patentini getirmiştir.


15-16 Aralık da Arca Acar dan workshop, perma, boya, damat makyajı ve uzun saç kesim eğitimine katılmış mesleki gelişim kesim perma keratin renklendirmede zirveye çıkmıştır.


Başarıları ile dikkatleri üzerine çeken Burak Karakaya milli takım kuaförlüğüne kadar yükselmiş, artık ülkesini ve memleketini Avrupa sahnelerinde temsil edecek belgeleri almıştır.


Vizyonu ve misyonu tamamen değişen BURAK KARAKAYA, karakter yapınıza, giyim tarzınıza ve sürekli değişen modayı yakından takip ederek sizlere en uygun saç kesimlerini sunmak için eğitimlerine devam etmektedir.


Ve salondan perma, keratin, boya tekniklerini sizlere en uygununu sunmak için çalışmalara devam etmektedir.


Sizleri de bu güzel dünyamızda görmek için. Salonumuza bekliyoruz


kuaför-egitimleri

İletişim Bilgileri

Adres

MUSTAFA KEMAL PAŞA BULVARI NO: 103/C GÜL APT. ZEMİN KAT D: 1 YÜREĞİR / ADANA

Telefon

0538 636 47 86

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 20:00