Kuaför Burak Karakaya Hizmetleri

Erkek Keratin Uygulaması Nasıl Yapılır


Erkek Keratin Uygulaması Nasıl Yapılır? Stres ve benzeri faktörler insan sağlığı üzerinde olumsuz etkilere sahiptir. Yaşamımızın olumsuz etkilenmesi gelecek süre içinde büyük sorunları beraberinde getirebilir. Böylece vücudumuzun dengesi bozulmakta ve büyük sağlık sorunları ortaya çıkabilmektedir. Bireylerin sağlık sisteminde yaşanan bu olumsuzluklar vücudun pek çok yerine yansımaktadır. Saçlarımız da sağlık sistemimizin bozuk olmasından kaynaklı olarak gücünü kaybederek dökülmeye başlar. Bu gibi durumlarda saçların güçlendirilmesi ve eski sağlığına geri kazandırılması için dışarıdan ek takviyeler ve müdahale yapılması yerinde bir işlem olacaktır. Bunların başında keratin gelmektedir. Saçlar bireylerin iyi ya da kötü görünmesini doğrudan etkileyen unsurlardır. Doğru bir saç her zaman en iyi görünümü kazanmanızı sağlarken kötü görünen ve doğru şekillendirilmemiş bir saç ise görünüşünüz üzerinden büyük olumsuzlukları beraberinde getirebilir.


Erkek Keratin Uygulaması Nasıl Yapılır

Eskiden bakım denildiği zaman akla ilk olarak kadın bakımı ve saç bakımı gelmekteydi. Günümüzde artık gelişen teknoloji ile farklı ürün gruplarının piyasaya dahil olmasıyla birlikte erkek bakım ürünleri de büyük ölçüde gelişme kaydetti. Böylece erkekler de en az kadınların olduğu kadar bakımlı görünmek için çaba sarf eder hale geldi. Ancak bakım yaparken dikkat edilmesi gereken şeylerin başında temelde doğal olan ürünleri kullanmak vardır. Yani suni olan ve faydadan çok zarar verecek olan ürünleri kullanmak hem sağlık konusunda büyük sorunları meydana getirirken hem de büyük sıkıntılara sebebiyet verecektir. Bu yüzden erkek saç bakımı yaparken keratin uygulaması gibi doğal ve sağlık açısından faydalı olan ürünleri tercih etmek gerekmektedir. Erkek keratin uygulaması yapan erkek kuaför Burak Karakaya Adana erkek kuaförü olarak hizmet vermektedir.

Erkeklelerin yıpranan saçlarına bakım yapmak üzere cankurtaran gibi yetişen ürün keratin günümüzde büyük bir talep görmektedir. Kuaförlerde yapılan bakımlar keratin eş değeri değildir. Esas keratin ile bakım doğal keratin yüklemesi ile yapılmaktadır. Bu yüzden keratin yüklemesi önemli bir adımdır ve tamamen doğal olan koşullar ve şartlarda uygulanması gerekmektedir. Uygulanacak olan keratinin doğal olması şartı ile 50 60 gram yeterli olacaktır. Doğal olan bu ürünü gece saçınıza yüklediğinizde sabah durulama işlemi yapabilirsiniz. Bunun ardından saçlarınız çok daha sağlam ve güçlü olacaktır. Erkek Keratin Uygulaması yapılış aşamalarında dikkat edilmesi gereken ayrıntılar uzmanlık isteyebilir. Bu sebeple keratin uygulamasında uzman erkek kuaförleri tarafından ya da saç bakım uzmanları tarafından yapılmasında fayda vardır.

İletişim Bilgileri

Adres

MUSTAFA KEMAL PAŞA BULVARI NO: 103/C GÜL APT. ZEMİN KAT D: 1 YÜREĞİR / ADANA

Telefon

0538 636 47 86

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 20:00