Kuaför Burak Karakaya Hizmetleri

Saç Makyajı Nedir?


Saç makyajı nedir? Saç, çevresel faktörlere ve yaşam tarzına bağlı olarak yıpranma etkisine sahiptir. Çıkıntılardan kurtulmanın ve boş görünen saçları geri kazanmanın birçok yolu vardır. Bu yöntemler arasında saçın beyazını doğal bir şekilde kapatabilen etkili saç makyajı uygulamaları yer almaktadır. Saç makyajı, doğal saç yapısını etkilemeyen uygulamaları içerir. Doğru ve uygun bakım ürünlerine uygulanabilen bu makyajlar ile doğal sonuçlar elde edin.


Saç Makyajı Nedir?

Saç Makyajı Ne Kadar Sürede Yapılır?

Erkek saç makyajı işlemi ile birkaç saniye içinde beyaz saçları kapatmak da mümkündür. Özel kapsülü sayesinde saç makyajınızın sonucunu birkaç saniye içinde görebilirsiniz. Saç Makyajı Nedir? Saç çizgisinin tabanındaki başlangıçtaki beyazlığı geçici olarak gizleyebilen saç makyajı, pigmentler içeren özel formüle edilmiş bir saç kremi ile uygulanır. Alttaki bölümden çıkan beyaz saçlarınızı bir sonraki saç makyaj gününüze kadar en doğal şekilde kapatmanızı sağlar. Adana kuaför salonumuzda erkek saç makyajı hizmeti veriyoruz.

Saç Makyajı Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Erkek saç makyajı ile saçlarınıza bakım yapmak istiyorsanız öncelikle doğru ürünü seçmeniz gerekiyor. Güvenilir olmayan markalı saç makyaj ürünleri kullanmak saçınızda kalıcı hasarlara neden olabilir. Saç makyajı nedir? Etkili sonuçlar almak istiyorsanız saç makyajını profesyonel bir salonda yapmalısınız. Daha verimli sonuçlar için profesyonelce uygulanmış bir saç makyaj uygulaması kullanın.

Salon seçiminizde güvenilir ve profesyonel bir yer seçmelisiniz. Düzenli olarak saçınıza uygulayabileceğiniz saç makyajı sayesinde saçınızdaki küçük çizikleri gizleyebilir ve doğal görünmesini sağlayabilirsiniz. Günümüzde ağırlıklı olarak gri saçları kapatmak için kullanılan saç makyajı aynı zamanda saça besleyici ve koruyucu etkiler de sağlamaktadır.

Saç Gölgelendirme Nedir?

Saç derisi mikropigmenti veya kafa derisi boyama tekniği de cilt izlerini iyi kapatır. Bu teknik sayesinde daha önce FUT tekniği ile saç ekimi yaptırmış kişilerin ensesinden alınan saç köklerinin bıraktığı izlere de uygulanarak iz kalmaması sağlanır. Bu nedenle saçlarını istenilen boyutta kesebilir. Herhangi bir nedenle kişinin saç derisinde oluşan izler, yüzdeki sakal ve bıyık bölgelerindeki lokal boşluklar da gölgeleme adı verilen bir teknikle kapatılabilir.

Saç Makyajı Fiyatları Neye Göre Değişir?

Erkek saç makyajı kullanılan tekniklere göre değişiklik gösterir. Herkesin maddi durumuna göre fiyatlar değişebilir.  Bu nedenle yaptırmadan önce araştırmak ve hem kaliteli hem de uygun fiyat aralığı ile güzel saç makyajı yaptırabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres

MUSTAFA KEMAL PAŞA BULVARI NO: 103/C GÜL APT. ZEMİN KAT D: 1 YÜREĞİR / ADANA

Telefon

0538 636 47 86

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 20:00