Kuaför Burak Karakaya Hizmetleri

Yağlı Erkek Saçlar İçin Öneriler


Yağlı erkek saçlar için öneriler nelerdir? Bakımlı herkes için olduğu kadar erkekler için de yağlı saçlar sorun olmaktadır. Ancak bu durumun mutlaka çözümü olduğu bilinmelidir. Bunların belli başlı ipuçları vardır ve erkek yağlı saçlar için öneriler mevcuttur. Mutlaka saç tipinize uygun şampuan kullanmalısınız. Kirlerden yararlanmakta fayda vardır. Yağlı saçlardan kurtulmanın bir diğer yolu da besinlere dikkat ederek yağlı ürünlerden uzak durmaktır. Daha az şapka kullanılmalıdır saçın hava alması sağlanmalıdır. Saç köklerini ne kadar havasız bırakırsanız saç yağlanması o kadar çabuk gerçekleşir. Yağlı saçlar için ve erkek yağlı saçlar için öneriler kapsamında ilk tüyo, kil içeren ürünleri saç bakımına eklemektir noktan saç tipine uygun şampuan kullanılması ile beraber sprey formunda şekillendiriciler kullanılmalıdır. Sıcak sudan uzak durulmalıdır mümkün olduğunca ılık suyla saçlar yıkanmalıdır.


Yağlı Erkek Saçlar İçin Öneriler

Erkekler Saç Bakımı İçin Neler Yapmalıdır?

Erkeklerin de kadınlar gibi saçlarına oldukça fazla önem gösterdiği bilinmektedir. Hem evde kendi imkânlarımızla hem de erkek kuaförlerin de farklı bakımlar uygulanmaktadır. Sıcak yağ bakımı ve protein destekli saç bakımı mümkün olduğunca yapılmalıdır. Uzun saçlar ve sağlıklı uzayan saçlar için Haftada bir kez sıcak zeytinyağı saçları sürülerek kaçta bekletilmeli En az 1 saat bu bekleme işleminin ardından yumurtaları bal ile karıştırarak saça bir maske yapılmalıdır. Burak Karakaya erkek yalı saçlar için özel bakım çözümleri sunmaktadır.

Ardından bir süre bekledikten sonra saç tipinize uygun bir şampuan ile saçlar sıvanmalı ve tüm saç şampuan ile buluştuktan sonra ılık su altında durulanmalıdır. Aynı zamanda erkek yağlı saçlar için öneriler kapsamında, sürekli olarak gittiğiniz erkek kuaförünüz de sizi ve saç tipinizi tanıdığı için size uygun olan ürünleri kullanarak saç bakımınızı yapabilmektedir.

Erkek Bakım Ürünleri İçinden Saç Bakım Ürünleri

Tüm bakım ürünleri erkekler ve kadınlar olmak üzere mutlaka ayrı ayrı üretime girmiştir. Bu şekilde kendi cinsinize ve vücut ve Saç yanınıza göre uygun olan Ürünleri kullanmanızda fayda vardır. Yağlı cilt ve yağlı saç yapınız var ise yağlı tipler için üretilen ürünleri, kuru cilt ve kuru saç yapınız vat ise buna uygun olarak üretilen kuru tipler ürünlerini kullanmanızda fayda vardır. Saç bakım maskesi, saç bakım yağı ve saç tipinize uygun şampuan seçtikten sonra her şey yolunda gidecektir.

İletişim Bilgileri

Adres

MUSTAFA KEMAL PAŞA BULVARI NO: 103/C GÜL APT. ZEMİN KAT D: 1 YÜREĞİR / ADANA

Telefon

0538 636 47 86

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 20:00