Kuaför Burak Karakaya Hizmetleri

Saç Kesimi Yapılırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?


Saç kesimi yapılırken nelere dikkat etmelisiniz? Saç kesiminde mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlar oldukça önemlidir. Hele ki erkekler oldukça özenli ve dikkatli davranmalıdır. Çünkü erkeğin makyajı kesinlikle saçı ve saç modelidir. Saç modeliniz sizi yansıtacak olduğundan oldukça dikkatli davranmalısınız. Kadınlar da erkeklerde bu konu da çok dikkatli olmalıdır. Hele ki kısa modellerde daha çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü saçlarınız kısaldıktan sonra uzaması zaman alacaktır. Aksi gibi birde geç uzayan saçlarınız var ise bu durumdan kurtulmanız zaman alacaktır. O yüzden saç kesimi yapılırken nelere dikkat etmelisiniz konusu oldukça önemlidir.


Saç Kesimi Yapılırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Saç Kesiminde Tüyolar Nelerdir?

Genellikle saç kesimi yapılırken nelere dikkat etmelisiniz; saç kesiminde mutlaka tarzınıza uygun seçimler yapmayı tercih ediniz. Kesimden önce modelinizi mutlaka bilgisine güvendiğiniz berberinize veya kuaförünüze danışın. Hatta belki peruk modelleri gibi kullanıp deneyip daha emin olun. Model seçiminde mutlaka sizin vücut özelliklerinize uygun kişiler üzerinde ki duruşuna bakınız. Boyunuzun uzunluğu ya da kısalığından tutun da yüz şekliniz ve yüz hatlarınız hepsi model seçiminizde etkili olacaktır. Mutlaka iyice emin olun ve öyle kesim işlemini yaptırın.

Ayrıca saç kesimi yapılırken nelere dikkat etmelisiniz, yüzünüz küçük yapılı ise mutlaka yüzünüzü ortaya çıkaracak bir model yaptırın. Yuvarlak olan yüzünüze daha belirgin uzun çizgileri olan saç modelleri tercih edin ya da kısa model kullanın. Uzun bir yüze sahip iseniz uzun ve dalgalı saçlar kullanabilirsiniz. Aslında tek yapmanız gereken öncelikli olarak kendinizi tanımak ve mutlu hissedeceğiniz şekilde kesim yaptırmaktır.

En Trend Saç Kesim Modelleri Nelerdir?

Belli başlı saç kesim modelleri mevcuttur. Bunlar sıkça tercih edilmektedir. Aynı zamanda kesimlerde yapılan teknikler de oldukça önemlidir. Siz kendinizi işini iyi bilen bir kuaföre emanet ettikten sonra gerisi oldukça kolay gelecektir. Şimdi en çok tercih edilen modellere gelecek olursak bunlar; buzz modeli, klasik kısa saç modeli, doğal akışlı modeli, dalgalı saç modeli, undercut saç modeli, fade kesim Saç modeli şeklindedir. Bir de bu kesimlere üstün teknikler eşlik etti mi o zaman her şey daha da şık olacaktır. Siz de yaptırmak istediğinizi işinin ehline teslim ettikten sonra mutlaka hayalinizdeki ki modeli denemelisiniz.

İletişim Bilgileri

Adres

MUSTAFA KEMAL PAŞA BULVARI NO: 103/C GÜL APT. ZEMİN KAT D: 1 YÜREĞİR / ADANA

Telefon

0538 636 47 86

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 20:00